fbpx

Wyznacznikiem naszych działań jest świadczenie usług reklamowych na najwyższym poziomie. Każdy Klient jest dla nas równie ważny.

Zaufały nam duże firmy o zasięgu ogólnopolskim oraz te mniejsze, działające na rynkach lokalnych.

Niezależnie od formy reklamy, w sposób profesjonalny i najlepszy jak to tylko możliwe, skutecznie realizujemy każdy powierzony nam temat.

Do naszych mocnych stron niewątpliwie należy indywidualne podejście do potrzeb reklamowych każdego Klienta. Potrafimy skutecznie wsłuchiwać się w jego oczekiwania, dzięki czemu nasze projekty i realizacje są niepowtarzalne i cieszą się wielkim uznaniem.

Niemalże od początku naszej działalności staliśmy się wiodącym wykonawcą reklam na środkach komunikacji miejskiej.

W swojej historii z powodzeniem przeprowadziliśmy dziesiątki kampanii reklamowych na tramwajach i autobusach na terenie całej Polski. Równie dobrze radzimy sobie z reklamą zewnętrzną.

Możemy poszczycić się wieloma realizacjami, które ze względu na nietypową wielkość czy usytuowanie, były dla nas ogromnym wyzwaniem.

Idąc z duchem czasu wspieramy naszych Klientów również w Internecie.

Dzięki współpracy z Google, z sieciami reklamowymi, skutecznie reklamujemy każdy temat. W naszej ofercie jest także tworzenie stron i sklepów internetowych – tych prostych i tych bardziej rozbudowanych.

Historia ponad dwudziestu lat istnienia agencji daje nam powody do szczególnego zadowolenia. Z tak ogromnym doświadczeniem stanowimy niezawodny Zespół solidnych profesjonalistów, gotowych sprostać każdemu reklamowemu wyzwaniu.

Każda realizowana reklama jest dla nas nowym, ciekawym i niepowtarzalnym wyzwaniem, a zadowolenie Klientów z efektu końcowego traktujemy jako najwyższą ocenę dla naszej kreatywności i kompetencji.

Wyróżnienia dla naszej Agencji Reklamowej Expansa

certyfikat_1-640x640
certyfikat_4-768x772
certyfikat_2
certyfikat_5-768x772